İstanbul Atatürk Havalimanı
Yüzü aşkın ülkede üçyüzden fazla şehre uçuş noktası bulunan dünyanın en önemli uluslararası havalimanlarından İstanbul Atatürk Havalimanı otelimize sadece 9 km sürüş mesafesindedir. Atatürk Havalimanından otelimize ister özel isterseniz de toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir. Atatürk havalimanından otelimize taksi ile ulaşım ücreti yaklaşık 8 Euro’dur. Metro ile ulaşımı tercih ederseniz Bakırköy-İncirli durağında inip yaklaşık 20 dakika yürüyerek ya da bu noktadan taksiye binerek otelimize ulaşabilirsiniz. Bakırköy-İncirli durağından otelimize taksi ücreti yaklaşık 2,5 Euro’dur. Şehir içi otobüsler ile ulaşımı tercih ederseniz Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki otobüs duraklarından TH-1 Taksim otobüsüne binip Cevizlik-Bakırköy durağında inip 5 dakika yürüyerek otelimize ulaşabilirsiniz. TH-1 Taksim otobüsü 04:00 am – 01:00 am arası her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Fuar Merkezleri
Ulusal ve uluslararası çapta milyonlarca ziyaretçi ve onbinlerce katılımcıya yeni iş fırsatları sunan fuar merkezlerinden CNR EXPO Fuar Merkezi, otelimize yaklaşık 10 km ve 15 dakika sürüş mesafesindedir. CNR Expo Fuar Merkezi’nden otelimize taksi ile ulaşım ücreti yaklaşık olarak 25 TRY’dir. İstanbul taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir. CNR Expo’ya rahat ulaşım sağlayan seçeneklerden biri de metrodur. Otelimizin metro istasyonuna yakın olması zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Metro ile ulaşımı tercih ederseniz, bineceğiniz durak İstanbul Fuar Merkezi durağıdır. 4 durak sonra Bakırköy-İncirli durağında inerek dilerseniz günün stresini atmanızı sağlayacak güzel bir yürüyüş ile ya da bu noktadan taksiye binerek otelimize ulaşabilirsiniz. Bakırköy-İncirli durağından otelimize taksi ücreti yaklaşık olarak 10 TRY’dir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım ağ haritasına ulaşmak için tıklayınız…

İş Merkezleri
Otelimizin merkezi konumu sayesinde pek çok iş merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Yerli ve yabancı işadamlarının önemli bağlantı noktalarından Dünya Ticaret Merkezi 6 km, tekstil sektörünün kalbinin attığı Merter ilçesi 5 km. sürüş mesafededir. Levent ve Aksaray’da dahil olmak üzere metro ve metrobüs hatlarını kullanarak iş merkezlerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. M1 Yenikapı – Atatürk Havalimanı metro hattı üzerinde bulunan ve E-5 karayolu paralelinde yer alan Bakırköy-İncirli metro durağında inerek, dilerseniz günün stresini atmanızı sağlayacak güzel bir yürüyüş ile ya da bu noktadan taksiye binerek otelimize ulaşabilirsiniz. Bakırköy-İncirli durağından otelimize taksi ücreti yaklaşık 2,5 Euro’dur.

Sağlık ve Estetik Merkezleri
Dünya ülkeleri artık İstanbul’u yeni sağlık ortağı ve yükselen medikal turizm merkezi olarak tanımakta. Coğrafi konumu itibari ile Orta Doğu, Avrupa, Balkanlar başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinden gittikçe artan sayıda misafir İstanbul’u tedavi görmek için ziyaret etmekte. Bakırköy, uluslararası hastalara kapsamlı hizmet yelpazesi sunan sağlık merkezlerini de bir arada bulunduruyor. Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Dünyagöz Hastanesi, Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi ve Estethica Sağlıklı Güzellik başta olmak üzere önemli sağlık ve estetik merkezlerine StilSuit’den yürüyerek ulaşılabilirsiniz. Tüp bebek’ten organ nakline, kalp sağlığı merkezinden meme sağlığı merkezine, diş implantlarından gülüş tasarımına, estetik cerrahiden, saç ekimi kliniğine, katarakt ve kornea gibi göz hastalıkları tedavisinden lazer ve göz estetiğine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bu hastanelerde tedavi görürken kendinizi evinizde hissetmenizin de tedavi sürecinizi olumlu etkileyeceğini düşünüyoruz. Bu sebeple gerek tedavi görürken gerek refakat ederken gerekse ziyaretçi olarak İstanbul’da misafir olduğunuz sürece Stil Suit olarak kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak konforu ve hizmeti size sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Alışveriş Merkezleri
Şairlerin ilham kaynağı İstanbul sadece güzelliği ile değil alışveriş mekanları ile de ünlü. Bakırköy, alışveriş dendiğinde İstanbul’un akla gelen ilk semtlerinden. Turistlerin uğrak mekanları olan Carousel, Capacity, Galleria gibi ulusal ve global pek çok markanın yer aldığı şehrin modern alışveriş merkezleri, zengin çeşit yelpazesi sunan yüzlerce butiğin yer aldığı ünlü pasajlara otelimizden yürüyerek ulaşabilirsiniz. İstinye Park, Kanyon, Cevahir AVM, Demirören AVM, Nişantaşı City, Forum İstanbul ve Zorlu Center gibi İstanbul’un diğer popüler alışveriş merkezlerine de toplu taşıma ve özel araçlarla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı olan alışveriş merkezleri her yıl yaz aylarında düzenlenen İstanbul ShoppingFEST ile daha da hareketlenir. Ünlü marka ve tasarımcıların defileleri ve gece açık mağazaları ile unutulmaz deneyimler sunar.

 

Spor Kompleksleri
Sinan Erdem Spor Salonu : Ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan Sinan Erdem Spor Salonu 15.600 kişilik seyirci kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük spor salonu olma özelliğine sahiptir. Sinan Erdem Spor Salonu otelimize 4 km mesafede bulunmaktadır.
Abdi İpekçi Spor Salonu : Gerek avrupa gerek dünya basketbol ve voleybol şampiyonalarında pek çok karşılaşmaya ev sahipliği yapan 11.000 kişilik seyirci kapasiteli Abdi İpekçi Spor Salonu otelimize oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Sahil yolunu takip ederek yapacağınız deniz manzaralı keyifli yolculuk yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Veliefendi Hipodromu : 7.600 kişilik tribün kapasiteli ve 596 dönüm arazi üzerine kurulu İstanbul Veliefendi Hipodromu, Türkiye’nin en önemli hipodromlarından olup otelimize 5km mesafededir.

 

 

İstanbul Ataköy Marina
İstanbul’un önemli ve 5 Altın Çıpa ödüllü ilk marinası olan ve 20 yılı aşkın süredir tecrübeli teknik ekibi ile hizmet veren uluslararası standartlara sahip Ataköy Marina Stil Suit’e yürüyüş mesafesindedir.


Botanik Park
Bakırköy Botanik Parkı, çevremizde bulunan keyifli gezi alanlarındandır.
Parkta Atatürk ve çocuk temalı heykeller, 11 adet tematik bahçe ve
çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Otelimize uzaklığı yaklaşık 3 km’dir.

 

 

 

 

Bakırköy Sahili
Bakırköy sahili, gününün denize nazır güzel bir yürüyüş ile taçlandırmak isteyen misafirlerimiz için görmeye değer mekanlardan biridir. Dinlenme alanlarının yanısıra nargile cafeleri ile meraklılarına keyifli anılar bırakan Bakırköy Sahili, otelimize yürüyüş mesafesindedir.

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Meydanı

Bakırköy’ün simgesi ve günün her saati renkli ve hareketli olan Cumhuriyet meydanına otelimizden yürüyerek ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet meydanı, Bakırköy’e gelenlerin buluşma noktasıdır. Trafiğe kapalı bir cadde olan Ebuzziya Caddesi ise cafeleri, yeme içme mekanları ve her türlü alışveriş imkanına sahip mağazaları ile gezip görmeye değer.

 


 

 

Giriş Formu
Register Form
Hemen Arayın!