Seyahati keyfe dönüştüren, fark yaratan detaylar
En lüks hizmetleri sunmaktayız
Modern ve minimalist tarzda dekore edilen dingin tasarımlı Stilsuit Bakırköy, hizmet kalitesinde mükemmelliği birincil öncelik olarak benimsemiştir. Suit, apart suit ve deluxe odalar, tam donanımlı toplantı salonu, açık büfe kahvaltı salonu ve snack bar bölümlerinden oluşan Stilsuit Bakırköy’de konaklama deneyiminizi keyfe dönüştürmek için düşünülmüş pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Çünkü fark detaylarda saklıdır.
Toplantı Odası
Toplantı odamızı mutlaka deneyiniz
Verimli toplantılar yapmanız için gerekli gelişmiş teknik donanım ve altyapıya sahip Stilsuit Bakırköy toplantı odaları, otelin bütünlüğüne uygun, prestijli bir atmosfer sunmaktadır. Küçük toplantı ve diğer etkinlik taleplerinizi, nezih bir ortamda karşılamak üzere tasarlanan 10 kişi kapasiteli boardroom düzeninde 2 adet toplantı odası dünya standartlarında iklimlendirme sistemi ile havalandırılmaktadır.
Restaurant
Harika lezzetlerle en iyi yemeklerin tadını çıkarın
Türk mutfağının zengin, yöresel ve organik kahvaltılıklarını yiyeceklerini modern bir yaklaşımla sunarak güne mutlu bir başlangıç yapmanızı sağlar. Kahvaltı salonunda sizi sıcacık ve nefis ev kahvaltısı lezzeti bekler. Besin değeri yüksek, sağlıklı ve hafif seçeneklerin de yer aldığı açık büfe kahvaltı keyfini 07.00 – 10.30 saatleri arasında kahvaltı salonunda deneyimleyebilirsiniz.
Yüksek hızlı WI-FI Internet
Rahat bir ortamda çalışmalarınızı yönetin
Stilsuit Bakırköy'de dinlenirken, barda içeceğinizi yudumlarken, kahvaltı salonu veya toplantı salonundayken web de rahatça sörf yapabilmeniz ya da sevdiklerinizle bağlantı kurabilmeniz için Stilsuit Bakırköy'ün tüm alanlarında yüksek hızlı wi-fi internet ücretsizdir.
Hizmetlerimiz
Misafirlerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız

Giriş Formu
Register Form
Hemen Arayın!